KONST / Litografier / Litografi 14666143
nr 1466 6143
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 1/100. Bildmått: 41x49, yttermått inklusive ram: 45x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:08:56
6/5 21:24:39
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert